August Hammarström oljemålning

232494

HAMMARSTRÖM August (1800-tal); Kvarnen på Waldemarsudde, signerad Aug Hammarström, olja på pannå, 17x25 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 8

Budhistorik (15 bud)
1169971
1168979
950
1168969
900
1165543
850
1158617

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.