Jéan-Baptiste Mulnier miniatyrporträtt

232489

MULNIER, Jean-Baptiste (1757-1836): Miniatyrporträtt, 1800-tal, signerad Mulnier Pinx, gouache, 6,5x5 cm

Diverse

Monter 2

Budhistorik (11 bud)
1168336
1169172
1168336
1 900
1169163
1 800
1168336
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.