Rock i siden för inomhusbruk

232481

SIDENROCK
Proveniens: Margerit Wennegren

Slitage

Fashion

Rock i siden för inomhusbruk

Budhistorik (2 bud)

1169137
1160126

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.