Weisbuch litografi

232479

WEISBUCH, Claude (född 1927): Man och häst, signerad Weisbush, färglitografi, 251/360, 54/76 cm; oramad

Rum 1

Weisbuch litografi
Budhistorik (21 bud)
1169588
2 600
1169602
2 400
1169588
1169596
1169588
1 600

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.