Ljusstakar porslin

232473

LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Meissen, 1900-tal, höjd 14 cm

En något sned och med ett mindre fotnagg

Keramik/Porslin

Monter 28

Ljusstakar porslin

Budhistorik (2 bud)

1202442
1194065

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.