Max Papart färglitografi

232471

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 81/100, färglitografi, bladstorlek 76x51 cm

Rum 1

Max Papart färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1169498
850
1164403
1169497
750
1164403
650
1164213
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.