Yrjö Edelmann färglitografi

232470

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Springande man, signerad och numrerad Y Edelmann 251/360, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm

Rum 1

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1168813
950
1168809
900
1168732
850
1168722
1165934
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.