Bricka silver

232469

BRICKA, silver, Christian F Heise, Danmark 1917, svenska importstämplar, längd 47 cm, vikt ca 1035 g

Bruksslitage

Silver

Bricka silver

Budhistorik (10 bud)
1169117
3 200
1168913
1166519
2 800
1166418
2 400
1162187

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.