Aladåbformar koppar

232461

ALADÅBFORMAR, 3 st, koppar och smide, omkring 1800, en signerad, längd 34-49,5 cm, nyförtennade

En med lagningar

Allmoge

Monter 4

Aladåbformar koppar

Budhistorik (7 bud)
1158289
1157450
950
1157109
650
1156574
600
1156203
550

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.