Ulf Rahmberg färglitografi

232460

RAHMBERG, Ulf (född 1935): "Maskinen", signerad och numrerad 23/275, bladmått 63x48 cm; oramad

Mindre veck, gulnad/missfärgad i marginaler

Rum 1

Ulf Rahmberg färglitografi
Budhistorik (3 bud)

1169878
1169124
1155542

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.