Staffan Hallström färglitografi

232458

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Ateljeinteriör, signerad SH, 34/125, färglitografi, 40x55 cm

Rum 1

Budhistorik (6 bud)
1169219
550
1169099
500
1167439
450
1165271
1159803

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.