Claude Weisbuch etsning

232452

WEISBUCH, Claude (född 1927): Portrait d'homme, signerad Weisbuch EA XIV/XV, etsning, 30x23,5 cm

Rum 1

Claude Weisbuch etsning
Budhistorik (15 bud)
1169433
950
1162286
900
1169419
900
1162286
850
1169416

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.