Oljemålning A. Lagerström

232451

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, svensk tremastad bark, signerad och daterad A. Lagerström -51, olja på duk, 59x86 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Rum 11

Oljemålning A. Lagerström

Budhistorik (2 bud)

1199991
750
1199988
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.