Gideon Börje oljemålning

232441

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Sydländsk by, signerad Börje samt G Börje 1929 a tergo, olja på duk, 54x65,5 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 3

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1169373
1 900
1169370
1 800
1169361
1 700
1166803
1 600
1166803

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.