Olle Bonnier litografi

232437

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonnier 72, 118/150, färglitografi, 26x34 cm; oramad

Rum 1

Olle Bonnier litografi
Budhistorik (8 bud)
1169041
650
1169038
600
1169040
550
1169038
500
1169039
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.