Sven x-et Eriksson färglitografi

232435

ERIXON, Sven X-et (1899-1970): Sportstuga, signerad och numrerad S. Erixon 12/266, färglitografi, 45x63 cm

Lätt gulnad

Fack 7

Budhistorik (6 bud)
1169603
750
1168138
700
1166417
650
1166417
1166159

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.