Roberto Matta

232427

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): Figurkomposition, signerad, färgetsning E.A., bladmått 48x32 cm; oramad

Rum 1

Roberto Matta
Budhistorik (15 bud)
1168739
1 600
1168349
1168432
1168349
1155802

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.