Roberto Matta

232426

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): Figurkomposition, signerad, färgetsning E.A., bladmått 48x32 cm; oramad

Rum 1

Roberto Matta
Budhistorik (17 bud)
1169380
1168814
1168814
1155808
1155808
950

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.