Roberto Matta

232425

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): Figurkomposition, signerad och numrerad 41/50, grafiskt blad, bladmått 44x32 cm; oramad

Rum 1

Roberto Matta
Budhistorik (9 bud)
1169187
1169305
750
1169187
700
1169303
650
1169187
500

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.