Madeleine Pyk

232421

PYK, Madeleine (född 1934): "Min syster och jag pratar med vallmon", signerad och daterad M Pyk Skägga 1979, gouache, 17x24 cm; oramad

Konst, Måleri

Monter 3

Madeleine Pyk

Budhistorik (17 bud)
1169016
1 800
1169012
1 700
1169011
1 600
1169010
1169009
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.