Ulf Wahlberg tre etsningar

232412

WAHLBERG, Ulf (1938-2014): Bilvrak, svit med tre etsningar, 1981, signerade och numrerade Ulf Wahlberg, edition 90, varierande format

Rum 1

Ulf Wahlberg tre etsningar

Budhistorik (18 bud)
1169447
1 400
1169344
1 300
1169273
1169343
1169273

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.