Lars Gynning oljemålning

232395

GYNNING, Lars (1920-2003): Abstrakt komposition, signerad L Gynning, olja på duk, 49x60 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 4

Lars Gynning oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1167496
1 300
1168460
1167496
1156504
1156503
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.