K A Pehrson litografi

232394

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Komposition, signerad KA Pehrson -57, 101/160, färglitografi, 40x15 cm; oramad

Monter 3

K A Pehrson litografi

Budhistorik (20 bud)
1169154
1 300
1169152
1169147
1168087
1169145

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.