Oidentifierad konstnär oljemålning

232393

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, "A quiet smoke", ram märkt J H Brown, olja på duk, 35x25 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Budhistorik (15 bud)
1168891
2 600
1168888
2 400
1168888
1 800
1164628
1 700
1164628

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.