Ljusstakar 1 par

232387

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgyllda, höjd 20,5 cm

Smärre slitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 4

Ljusstakar 1 par

Budhistorik (12 bud)
1169427
3 600
1169420
3 400
1164018
3 200
1164018
1164017
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.