Syskrin 1800-tal

232385

SYSKRIN, 1800-tal, fanérat i rot, nyckelbussning och knopp i ben, höjd 18, 30x20 cm

Sprickor, fanérskador

Diverse

Rum 4

Syskrin 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1169158
650
1164802
600
1163488
550
1161153
500
1160805
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.