Bordsskedar och slevar silver

232381

BORDSSKEDAR, 2 st, SÅSSLEV, SOPPSLEV, 1800-tal, silver, slevarna med träskaft, längd 21-42 cm

Slitage

Silver

Monter 3

Bordsskedar och slevar silver

Budhistorik (11 bud)
1166425
1 300
1164518
1164517
1160767
1160766
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.