Robert Rauschenberg

232379

RAUSCHENBERG, Robert (1925-2008): 5 New York kvällar, offset, egenhändigt signerad och daterad Rauschenberg 1964 med röd penna, programblad för Moderna Museet, Stockholm, 43x30 cm

Gulnad

Rum 1

Robert Rauschenberg

Budhistorik (8 bud)
1167923
1 800
1167040
1 700
1156124
1 600
1158915
1 600
1156124

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.