Duke färgserigrafi

232374

DUKE, Peder (1938-2003): (2) Abstrakta kompositioner, 1991 resp 1993, signerade och numrerade Peder Duke, 202/300, 79/200, färgserigrafier, bladmått 47x49 resp 69x59 cm; oramade

Rum 1

Duke färgserigrafi

Budhistorik (20 bud)
1169833
1169829
1 400
1169813
1 300
1169801
1169749

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.