Duke färgserigrafier

232373

DUKE, Peder (1938-2003): (2) Abstrakta kompositioner, 1992 resp 1993, signerade och numrerade Peder Duke, 245/300, 80/200, färgserigrafier, bladmått 43x33 resp 69x59 cm; oramade

Rum 1

Duke färgserigrafier

Budhistorik (5 bud)
1168861
500
1168367
450
1165861
1158924
1157539

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.