Lodregulator 1800-tal

232366

LODREGULATOR, 1800-talets slut, emaljtavla, fodral i valnöt, skuren dekor, nyckel pendel och lod finns, höjd 122 cm

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 15

Lodregulator 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
1169825
2 800
1169831
2 600
1169825
2 400
1169812
1167627

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.