James Coignard carborundum

232364

COIGNARD, James (Frankrike 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, numrerad 9/75, blandteknik på carborundum, 49x65 cm

Konst, Måleri

Fack 18

James Coignard carborundum

Budhistorik (7 bud)
1202744
1 900
1202804
1 800
1202744
1 300
1202767
1202744

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.