Skålar och vas slipad dekor

232354

SKÅLAR, 2 st, VAS på fot, signerad och daterad Kjellander 32, bla. Orrefors och Kosta, slipad dekor, höjd 9-25 cm

En skål med kantnagg

Glas, Konstglas

Monter 2

Skålar och vas slipad dekor

Budhistorik (20 bud)
1159231
1169840
1 400
1159231
1 300
1169738
1159231

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.