Golvlampa design Edit von Löwenhielm

232342

GOLVLAMPA, keramik, 1950/60-tal, design Edit von Löwenhielm, dekor av landskap och växter, höjd 124 cm

Skärm med slitage

Keramik/Porslin

Rum 3

Budhistorik (3 bud)

1168838
500
1168833
450
1156215

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.