Snedklaffssekretär med vitrinöverdel

232317

SNEDKLAFFSSEKRETÄR med vitrinöverdel, 1800-tal, svart och gråmålad, beslag i mässing, glasade dörrar, höjd 205, 103x50 cm

Kompleterad, smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

1168730
1167421
2 600
1164979
2 400
1158051

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.