Golvlampa med flexibla ljusarmar

232307

GOLVLAMPA, 1940/50-tal, mässing och bemålat trä, 3 flexibla ljusarmar, höjd 159 cm

Fot med mindre bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 6

Budhistorik (15 bud)
1166636
1166562
950
1166335
900
1166335
850
1165888

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.