Bord senempire

232279

BORD, 1800-tal, senempire, fanérat i mahogny, låda i sargen, höjd 50, 54x38 cm

Smärre fanérskador

Rum 6

Bord senempire

Budhistorik (3 bud)

1169617
1169523
1168995

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.