Auguste Renoir etsning

232275

RENOIR, Auguste (1841-1919): Claude Renoir, de trois-quarts ā droite
mjukgrundsetsning, 1908, stämpelsignerad Renoir, 16,2x13 cm
LITTERATUR: Delteil 18

Beskurna kanter

Fack 7

Auguste Renoir etsning

Budhistorik (9 bud)
1166612
1166611
1166609
1166608
1 600
1166229
950

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.