Två Stockholmsvyer i litografi

232248

LE MOINE. (2). No. 1 Drottningholm och No. 11 Stockholm. Ca 1840.

2 litograferade vyer, ca 302x440 mm. Något fläckade, veck, några lagningar i marginalerna, 1 hörn saknas. 2 st.

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
1183874
1183385
750
1183385
600
1183869
550
1183385

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.