Bokhylla 1930-tal

232232

BOKHYLLA, med underskåp, 1930-tal, fanérat i flertalet träslag, höjd 212, 149x40 cm

Fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Bokhylla 1930-tal

Budhistorik (12 bud)
1169760
1169606
1169260
1169258
950
1169255
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.