Byrå gustaviansk stil

232211

BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, fanérad lönn och fruktträd, förgyllda beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd 78, 95x55 cm

Renoverad, kompletterad, senare lås, nyckel saknas

Rum 6

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
1168868
1168790
3 400
1168623
3 200
1166780
1165671
2 800

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.