Baertling färgserigrafi

232210

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad och daterad Baertling 1966-68, numrerad 99/300, blad 32 ur sviten, färgserigrafi, 39x19 cm; oramad

Monter 22

Baertling färgserigrafi
Budhistorik (33 bud)
1175549
8 000
1178329
8 000
1175549
7 800
1176061
7 600
1175549
7 400

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.