Baertling färgserigrafi

232209

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad och daterad Baertling 1967-68, numrerad 34/300, blad 35 ur sviten, färgserigrafi, 39x19 cm; oramad

Monter 22

Baertling färgserigrafi
Budhistorik (22 bud)
1179438
3 200
1179430
1179428
2 800
1179429
2 800
1179428
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.