Baertling färgserigrafi

232208

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad och daterad Baertling 1957-68, numrerad 28/300, blad 18 ur sviten, färgserigrafi, 39x19 cm; oramad

Bakgrundsfärgen något ojämn från tryckning

Monter 22

Baertling färgserigrafi
Budhistorik (11 bud)
1179138
1 700
1178928
1 600
1178162
1178927
1178162

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.