Byrå 1800-tal

232207

BYRÅ, 1800-tal, Frankrike, fanérad i valnöt, skiva med dekor av inläggning i form av blommor, höjd 74, 29x21 cm

Renoverad, lagningar, sarg med skada

Rum 6

Byrå 1800-tal

Budhistorik (40 bud)
1169939
15 500
1169935
15 000
1169938
14 500
1169935
14 000
1169932
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 479 EUR, 1 663 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.