Matbord gustaviansk stil

232205

MATBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, höjd 74, diameter 105, 2 iläggsskivor vardera bredd 45,5 cm

Ytskador

Rum 8

Matbord gustaviansk stil

Budhistorik (17 bud)
1169017
1164155
1164154
1164153
950
1164152
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.