Taburetter Karl Johan

232196

TABURETTER, 1 par, Karl Johan, fanérade i mahogny, dekor av svärtade träknoppar, sitthöjd 39 cm

Lagningar, skador

Rum 4

Taburetter Karl Johan

Budhistorik (10 bud)
1166870
1167695
1166870
1161636
1159977
750

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.