Piedestal marmor

232176

PIEDESTAL, 6 dlr, marmor, höjd ca 107 cm

Skador och lagningar

Möbler, Diverse

Rum 3

Piedestal marmor

Budhistorik (4 bud)

1219517
450
1219397
1219284
1207604

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.