Barskåp i barockstil

232121

BARSKÅP, 1900-tal, renässansstil, Ungern, rikt skulpterat, dörrar i smide, höjd 168, 90x51 cm, nyckel finns

Invändigt skador och fläckar

Rum 6

Barskåp i barockstil

Budhistorik (25 bud)
1168954
3 600
1168907
3 400
1168953
3 200
1168907
1168518
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.