Cartier, Paris, damarmbandsur "Tank Must"

232112

CARTIER, Paris, damarmbandsur "Tank Must", boett i förgyllt sterlingsilver, quartz, krona med cabochonslipad safir, diameter 21 mm, tillhörande papper och box i original

Förgyllning med slitage, ej funktionstestad, glas med repor

Fashion, Klockor/Ur

Nybrogatan 32, Stockholm

Cartier, Paris, damarmbandsur

Budhistorik (21 bud)
1188606
1188605
1 900
1188600
1 800
1188599
1 700
1188598
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.